MAC Mineralize Skinfinish

rozjasňující zapečený pudr

MAC Mineralize Skinfinish rozjasňující zapečený pudr
MAC Mineralize Skinfinish rozjasňující zapečený pudr
MAC Mineralize Skinfinish rozjasňující zapečený pudr
odstín Cheeky Bronze 10 g
1 104

Kód: MAC01578 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
MAC Mineralize Skinfinish
odstín Cheeky Bronze 10 g | 1 104

Popis kosmetiky MAC Mineralize Skinfinish

Vlastnosti:

  • rozjasňuje
  • zajistí svěží vzhled
  • jemně zvýrazní vybrané partie obličeje

Jak používat:
Nanášejte na místa ve tváři, která chcete zdůraznit a projasnit. Nanášejte na lícní kosti, horní část líček, střed obličeje, pod obočí a do vnitřních koutků očí pro dokonalé rozjasnění obličeje.

O značce MAC

Kanadská značka MAC (Make-up Art Cosmetics) vznikla v roce 1984 v Torontu jako výsledek nedostatku kvalitní dekorativní kosmetiky na tamním trhu. Vizážista Frank Toskan společně s kadeřníkem Frankem Angelo vytvořili kolekci podkladových krémů a líčení, které by splňovaly nejnáročnější požadavky na poli módní fotografie a v oblasti uměleckého líčení.

Díky své kvalitě se dekorativní kosmetika MAC brzy rozšířila z módních přehlídek mezi denní líčení celebrit a díky spolupráci s předními talenty v oblasti módy, umění a pop kultury se dostává mezi stále větší počet lidí. Značka MAC od svého založení udávala trendy v líčení, ale pro miliony lidí se stala mnohem více, než jen dekorativní kosmetikou.

MAC vyznává filosofii rozmanitosti a individuality, proto je jejich kosmetika určena lidem různého věku, rasy i pohlaví. Tuto špičkovou kosmetiku si můžete zakoupit jen ve vybraných parfumeriích a nyní také na notino.cz. Produkty značky MAC nejsou testovaná na zvířatech.