MAC Mineralize Skinfinish Naturalpudr

2×
MAC Mineralize Skinfinish Natural pudr
MAC Mineralize Skinfinish Natural pudr
odstín Give Me Sun! 10 g
869

Kód: MAC0299 | 4 ks skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
Večerní doručení Praha
středa 15. 4. 2020
Osobní odběr
pondělí 13. 4. 2020

Popis produktu MAC Mineralize Skinfinish Natural

MAC Mineralize Skinfinish Natural je luxusní pudr, který dlouhodobě zmatňuje pleť a vytváří její přirozený vzhled bez nežádoucího efektu masky.

Vlastnosti:

  • má lehkou krycí schopnost a dokonale splyne s tónem pleti
  • zafixuje podkladový make-up a projasňuje pleť
  • zamezuje nežádoucímu lesku a pronikání nečistot do pleti
  • pleť působí svěžím a odpočatým dojmem
  • dermatologicky a oftalmologicky testováno

Složení:

  • komplex minerálů – obsahuje 77 minerálů pro krásnou pleť

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Mineralize Skinfinish Natural