MAC Upward Lashřasenka pro objem a natočení řas

4×
MAC Upward Lash řasenka pro objem a natočení řas
MAC Upward Lash řasenka pro objem a natočení řas
odstín Black 12 g

Kód: MAC1414 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte nad 1 200 Kč a v košíku si můžete vybrat jeden z Discovery Boxů plných parfémovými a kosmetickými hity.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu MAC Upward Lash
Vlastnosti

Řasenka pro objem a natočení řas Mac Eyes vytváří nové pojetí stylu a objemu. Dokonalý tvar, délka a natočení v jedné vteřině. Tajemství je ve speciálním kartáčku, který opticky prodlouží řasy a dodá jim požadovaný tvar. Mac Eyes řasenka dodá intenzivní barvu vašim řasám, díky čemuž bude váš pohled žhavý a neodolatelný.

Vlastnosti:

  • natočení a prodloužení řas
  • maximální objem
  • intenzivní barevný odstín

Jak aplikovat:
Vyjměte aplikátor, natočte řasy a doveďte svůj pohled k dokonalosti.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
tvarující, pro objem

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Upward Lash