MAC Cremesheen Glasslesk na rty

MAC Cremesheen Glass lesk na rty
MAC Cremesheen Glass lesk na rty
odstín Boy Bait 2,7 g
668

Kód: MAC1489 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu MAC Cremesheen Glass
Vlastnosti

Lesk na rty MAC Cremesheen Glass s lehkou gelovu texturou dodá rtům ultra lesk, hydrataci, lehkou svěží barvu a plný, sexy vzhled.

Vlastnosti:

  • jemný pigment rty zahalí svěží barvou
  • složení dodá vysoký lesk a třpyt
  • hydratační složky poskytnou komfort a vláčnost
  • složení rty opticky zvětší a dodá sexy objem
  • aplikátor umožní přesné a rychlé nalíčení

Jak aplikovat:
Pomocí aplikátoru naneste rovnoměrně na rty a rozetřete. Opakujte dle potřeby.

Vlastnosti

Odstín
nude
Efekt
lesklý

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Cremesheen Glass