MAC Amplified Creme Lipstick

krémová rtěnka

1×
MAC Amplified Creme Lipstick krémová rtěnka
MAC Amplified Creme Lipstick krémová rtěnka
MAC Amplified Creme Lipstick krémová rtěnka
odstín Impassioned 3 g
627

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: MAC1250 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra úterý 19. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra úterý 19. 2. 2019
MAC Amplified Creme Lipstick
odstín Impassioned 3 g | 627

Popis kosmetiky MAC Amplified Creme Lipstick

Krémová rtěnka MAC Amplified Creme Lipstick rtům poskytne díky vysoké pigmentaci intenzivní a bohatou barvu, elegantní sametový vzhled a maximální komfort a hydrataci.

Vlastnosti:

  • krémová textura hydratuje rty a poskytne vláčnost a komfort
  • intenzivní pigment poskytuje bohatou a sytou barvu
  • textura se na rty snadno aplikuje a roztírá
  • dlouhotrvající složky prodlouží výdrž líčení

Jak aplikovat:
Hrotem rtěnky či štětečkem pro líčení rtů aplikujte rovnoměrně na celé rty a vrstvěte pro dosažení požadované intenzity.

O značce MAC

Kanadská značka MAC (Make-up Art Cosmetics) vznikla v roce 1984 v Torontu jako výsledek nedostatku kvalitní dekorativní kosmetiky na tamním trhu. Vizážista Frank Toskan společně s kadeřníkem Frankem Angelo vytvořili kolekci podkladových krémů a líčení, které by splňovaly nejnáročnější požadavky na poli módní fotografie a v oblasti uměleckého líčení.

Díky své kvalitě se dekorativní kosmetika MAC brzy rozšířila z módních přehlídek mezi denní líčení celebrit a díky spolupráci s předními talenty v oblasti módy, umění a pop kultury se dostává mezi stále větší počet lidí. Značka MAC od svého založení udávala trendy v líčení, ale pro miliony lidí se stala mnohem více, než jen dekorativní kosmetikou.

MAC vyznává filosofii rozmanitosti a individuality, proto je jejich kosmetika určena lidem různého věku, rasy i pohlaví. Tuto špičkovou kosmetiku si můžete zakoupit jen ve vybraných parfumeriích a nyní také na notino.cz. Produkty značky MAC nejsou testovaná na zvířatech.