MAC Amplified Creme Lipstickkrémová rtěnka

MAC Amplified Creme Lipstick krémová rtěnka
MAC Amplified Creme Lipstick krémová rtěnka
odstín Blankety 3 g

Kód: MAC1403 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu MAC Amplified Creme Lipstick
Vlastnosti

Krémová rtěnka MAC Amplified Creme Lipstick rtům poskytne díky vysoké pigmentaci intenzivní a bohatou barvu, elegantní sametový vzhled a maximální komfort a hydrataci.

Vlastnosti:

  • krémová textura hydratuje rty a poskytne vláčnost a komfort
  • intenzivní pigment poskytuje bohatou a sytou barvu
  • textura se na rty snadno aplikuje a roztírá
  • dlouhotrvající složky prodlouží výdrž líčení

Jak aplikovat:
Hrotem rtěnky či štětečkem pro líčení rtů aplikujte rovnoměrně na celé rty a vrstvěte pro dosažení požadované intenzity.

Vlastnosti

Odstín
růžový, nude

O značce MAC

Profesionální dekorativní kosmetika M·A·C už řadu let určuje ze zákulisí módních přehlídek celosvětové trendy. Spolupracuje s výraznými osobnostmi umění, módy a popkultury a vyznává heslo „All Ages, All Races, All Genders“. Pro miliony lidí se tak postupně stala mnohem víc než jen beauty značkou.

Společnost Make-up Art Cosmetics se zrodila v kanadském Torontu. Impulzem pro vznik byla nedostatečná kvalita tehdy běžně dostupných líčidel. Vizážista a fotograf Frank Toskan společně s majitelem kadeřnictví Frankem Angelo proto vytvořili vlastní kolekci dekorativní kosmetiky. Ta splňovala ty nejnáročnější požadavky módní fotografie i uměleckého líčení a v kosmetickém průmyslu zapůsobila jako zemětřesení.

Jedinečná šíře make-up portfolia, kombinace glamour a elegance se street stylem a praktičností, profesionální vizážisté namísto klasických prodejců nebo trocha rebelie – tím vším MAC kosmetika vždy vybočovala a budila obdiv. Dnes je zastoupena v 90 zemích světa a každý rok představuje novinky ve více než 50 svých kolekcích.

Recenze MAC Amplified Creme Lipstick