L’Oréal Professionnel Smartbond koncentrované aditivum pro posílení vlasů

L’Oréal Professionnel Smartbond koncentrované aditivum pro posílení vlasů
L’Oréal Professionnel Smartbond koncentrované aditivum pro posílení vlasů
Akce
Step 1 500 ml
1 799

Kód: LOP07724 | Skladem

Pouze k profesionálnímu použití

1
Zásilkovna
pondělí 8. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 7. 3. 2021

Popis produktu L’Oréal Professionnel Smartbond
Vlastnosti

Mít na vlasech vytoužený odstín je dnes tak snadné. S každým barvením či odbarvováním jsou však vaše vlasy namáhány. Koncentrované aditivum pro posílení vlasů L’Oréal Professionnel Smartbond ochrání během tohoto chemického procesu vlasové vazby před poškozením a pomůže vlasy celkově posílit. Jednotlivé prameny se tak nijak neponičí, a naopak zůstanou úžasně hebké, lesklé a odolnější vůči třepení či lámání.

Vlastnosti:

  • chrání vlasy během procesu barvení
  • zlepšuje odolnost vlasů vůči poškození
  • celkově posiluje jednotlivá vlasová vlákna
  • zanechává vlasy příjemně hebké a lesklé
  • používá se spolu s barvou/odbarvovačem

Jak aplikovat:
Smíchejte ve správném poměru s barvou/odbarvovačem na vlasy. Nasaďte si ochranné rukavice a postupujte dle přiloženého návodu. V případě zasažení očí ihned důkladně vypláchněte vodou.

Vlastnosti

Použití
profesionální barvy na vlasy

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.

Recenze L’Oréal Professionnel Smartbond