L’Oréal Professionnel Mythic Oil

olej pro nepoddajné vlasy

3×
L’Oréal Professionnel Mythic Oil olej pro nepoddajné vlasy
L’Oréal Professionnel Mythic Oil olej pro nepoddajné vlasy
100 ml

Kód: LOP3629 | Toto zboží není momentálně k dispozici
L’Oréal Professionnel Mythic Oil
100 ml

Popis produktu L’Oréal Professionnel Mythic Oil

Popis:
Vlasový olej L'Oréal Professionnel Mythic Oil je určen pro péči o nepoddajné vlasy. Obsahuje směs arganového oleje a rýžového oleje, které dokonale hydratují vlasy a udržují optimální vlhkost uvnitř vlasového vlákna. Přípravek se okamžitě vstřebává a nezanechává vlasy slepené nebo umaštěné. Ty jsou po použití oživené, zářivě lesklé, hladké a zároveň chráněné před vlivy vnějšího prostředí. Získejte vlasy, po kterých jste vždy toužila s vlasovou kosmetikou L'Oréal Professionnel.

Účinky:

  • hydratuje vlasy
  • usnadňuje úpravu nepoddajných vlasů
  • dodává vlasům lesk
  • chrání vlasy před vnějšími vlivy

Složení:

  • arganový olej – hydratuje vlasy a uhlazuje vlasový povrch
  • rýžový olej – obsahuje antioxidanty a chrání vlasy před vlivy vnějšího prostředí

Typ vlasů:
Vhodné pro nepoddajné vlasy.

Jak aplikovat:
Nastříkejte po umytí na mokré nebo vlhké vlasy a poté upravte podle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
olej

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.