Popis produktu L’Oréal Professionnel Majirel
Vlastnosti

Rozlučte se s šedinami a vybledlými odstíny. Barva na vlasy L’Oréal Professionnel Majirel dodá vašim vlasům intenzivní oslnivou barvu a spolehlivě zakryje šediny. Díky dlouhotrvající výdrži si budete zářivého účesu užívat nekonečně dlouho.

Má to však jeden háček. Výběr z nepřeberného množství možností dá zabrat, jedna barva je krásnější než druhá.

Vlastnosti:

  • dodává vlasům intenzivní barvu, pružnost a lesk
  • perfektně kryje šediny a bílé prameny
  • dokonale přilne k vlasovému vláknu
  • je vhodná i na zcela šedivé vlasy
  • hloubkově vlasy ošetřuje a chrání
  • má dlouhotrvající výdrž

Složení:

  • komplexy Ionène G a Incell – umožňují perfektní přilnutí k vlasovému vláknu

Jak aplikovat:
Barva se míchá se speciálním oxidantem L’Oréal Professionnel Cream Oxydant 20 vol. (6%) pro přirozenější zbarvení nebo 30 vol. (9%) pro zesvětlení o 2–3 odstíny a pro barvení silněji prošedivělých vlasů.

Vlastnosti

Použití
Profesionální barvy na vlasy

Napsali jsme o L’Oréal Professionnel Majirel
Články

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.

Recenze L’Oréal Professionnel Majirel