L’Oréal Professionnel Inoa Carmilane

barva na vlasy

L’Oréal Professionnel Inoa Carmilane barva na vlasy
L’Oréal Professionnel Inoa Carmilane barva na vlasy
L’Oréal Professionnel Inoa Carmilane barva na vlasy
Kód: LOP3197 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
L’Oréal Professionnel Inoa Carmilane
C 5,62 60 g | 163

Popis kosmetiky L’Oréal Professionnel Inoa Carmilane

Popis:
Barva na vlasy L'Oréal Professionnel Inoa Carmilane neobsahuje amoniak a je k vlasům velmi šetrná. Díky technologii Oil Delivery System zanechává vlasy jemné, pružné, nepoškozené a nádherně zářivé. Barva obsahuje pigment s ultra silnou přilnavostí k vlasovému vláknu, kterou způsobuje jedinečná multidimenzionální struktura. Vytváří silné připojení na vlasové vlákno, které funguje podobně jako magnet. Okouzlující barva na vlasy Inoa Carmilane zamyká barevné pigmenty hluboko ve vlasovém vláknu a vytváří tak silnou odolnost proti jejímu vymývání. Je určena pro všechny typy vlasů a dokonale kryje také vlasy šedivé. Jemná konzistence barvy se na vlasy dobře nanáší, nepáchne a pomáhá vlasům udržovat přirozenou hladinu lipidů a esenciálních aminokyselin. Zářivá barva Inoa Carmilane respektuje formát vlasů, dodává jim výživu, hydrataci a přirozený lesk. Používá se s oxidačním krémem, který je potřeba dokoupit zvlášť. Hýčkejte své vlasy kvalitní barvou, která zajistí jejich krásu a komfort vlasové pokožky!

Účinky:

  • dokonale obarví vlasy na zářivý odstín
  • obsahuje technologii Oil Delivery System
  • zanechává vlasy jemné, pružné a krásně lesklé
  • nepoškozuje vlasy a při nanášení nepáchne
  • je k vlasům šetrná, neobsahuje amoniak
  • perfektně k vlasům přilne a nevymývá se
  • dodává vlasům výživu i hydrataci
  • zajišťuje komfort vlasové pokožky

Jak aplikovat:
Aplikujte barvu přesně podle přiloženého návodu. Pro její použití je třeba mít oxidační krém INOA Rich Oxidant, který je nutné zakoupit zvlášť. Na každé barvení potřebujete 60 gramů oxidantu. Pro změnu o 1 - 2 odstíny použijte oxidační krém 3% nebo 6%, pro změnu o 3 odstíny použijte oxidační krém 9%. Poměr míchání barvy je 1:1, například 60 ml barvy a 60 ml oxidačního krému. Dodržujte bezpečnostní pokyny uvedené v přiloženém návodu!

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.