L’Oréal ProfessionnelBlond Studio Bonder Inside zesvětlující pudr

L’Oréal Professionnel Blond Studio Bonder Inside zesvětlující pudr
L’Oréal Professionnel Blond Studio Bonder Inside zesvětlující pudr
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
817

Ušetříte 20%
500 ml
646

Kód: LOP13619 | Skladem

Pouze k profesionálnímu použití

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis L’Oréal Professionnel Blond Studio Bonder Inside
Vlastnosti

Pudr, který vlasy zesvětlí a zároveň zajistí péči bonding technologie.

Toužíte po přirozené blond barvě, ale chcete se vyhnout vysušení a poškození při odbarvování? Zesvětlující pudr L'Oréal Professionnel Blond Studio Bonder Inside vaše vlasy efektivně zesvětlí až o 8 odstínů a postará se i o ochranu vazeb vlasových vláken. Vaše vlasy tak budou posílené a zregenerované, aniž byste do odbarvovacího procesu zařazovali přípravky s bonding technologiemi.

Vlastnosti:

  • odbarvuje a chrání v jednom kroku, urychluje péči až o 15 minut
  • zajišťuje účinné a rychlé zesvětlení vlasů až o 8 odstínů
  • odbarvované vlasy regeneruje, bojuje proti lámavosti a poškození
  • hodí se pro celoplošné zesvětlování, techniky melírování i tónování
  • posiluje vazby vlasových vláken, propojuje je a obnovuje
  • krémová, přilnavá textura umožňuje precizní nanášení
  • zanechává vlasy lesklé, hladké a posílené

Složení:

  • Bonding technologie – chrání vlasy při zesvětlování, propojuje a obnovuje vazby vlasové struktury
  • glycinový komplex – dodává vlasům lesk, posiluje je a vyhlazuje
  • kyselina citronová – zrychluje zesvětlovací proces, působí příznivě na kořínky vlasů

Jak aplikovat:
Vždy používejte jednorázové rukavice. Pudr L'Oréal Professionnel Blond Studio Bonder Inside naberte pomocí odměrky a smíchejte s vhodnou aktivační emulzí neboli vyvíječem v poměru 1:1 pro techniky na volném vzduchu a balayage, 1:1,5 pro melíry do fólií a 1:2 pro celkové odbarvení až k pokožce hlavy.

Aplikujte na vlasy v dobře větraném prostoru a nechte působit 30-50 minut. Po tuto dobu vlasy nezahřívejte. Nakonec důkladně opláchněte vlažnou vodou.

Notino tip:
K míchání se zesvětlujícím pudrem L'Oréal Professionnel Blond Studio Bonder Inside je doporučená aktivační emulze L’Oréal Professionnel Majicrème Developer. Zvolte intenzitu 20 Vol., 30 Vol. nebo 40 Vol. podle techniky odbarvení a požadované míry zesvětlení.

Důležitá upozornění:

Čtěte pečlivě návod k použití. Jen pro profesionální použití. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s očima. Používejte vhodné rukavice. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou.
Celý text

Vlastnosti

Použití
profesionální barvy na vlasy

O značce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel je prémiová francouzská značka vlasové kosmetiky s dlouholetou tradicí. Patří pod celosvětově známou společnost L’Oréal, kterou v roce 1909 založil Eugène Schueller. Tento mladý chemik vyvinul speciální formuli k barvení vlasů, která si rychle získala oblibu mezi pařížskými kadeřníky. Dnes, už více než sto let, tak značka pomáhá svým zákazníkům odhalit jejich osobitou krásu a sebevědomí.

Produkty L’Oréal Professionnel jsou vyvíjené prostřednictvím nejnovějších inovativních technologií ve spolupráci s těmi nejlepšími kadeřníky.

Do širokého portfolia značky patří produkty profesionální vlasové kosmetiky, jakými jsou barvy na vlasy, stylingové přípravky, ale také šampony, masky a jiné produkty vlasové péče, které používají kadeřníci a stylisti po celém světě. L’Oréal Professionnel vlasová kosmetika je zárukou toho, že svým vlasům dopřejete skutečně to nejlepší.

Značka je součástí významných módních přehlídek ve světě a udává tak nové trendy. Odhalte tajemství krásných vlasů a dopřejte si profesionální péči s L’Oréal Professionnel.

Recenze L’Oréal Professionnel Blond Studio Bonder Inside