L’Oréal Paris Volume Million Lasheskosmetická sada I.

1×
L’Oréal Paris Volume Million Lashes kosmetická sada I.
L’Oréal Paris Volume Million Lashes kosmetická sada I.

Kód: LOP13076 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Volume Million Lashes řasenka pro objem 10,5 ml + Superliner Perfect Slim oční linky ve fixu 7 g + Color Riche 552 Rubis Folies lak na nehty 13,5 ml

Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Popis produktu L’Oréal Paris Volume Million Lashes
Vlastnosti

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým perfektním kosmetickým setem L’Oréal Paris Volume Million Lashes. Balíček plný make-up kousků jako dárek vždycky potěší.

Vlastnosti:

  • mix kosmetických produktů pro každodenní použití
  • perfektní na denní i večerní líčení
  • pro dokonalé zvýraznění očí
  • pro dokonale upravené ruce
  • krásně zabaleno

Složení:

  • luxusní taštička navíc

Jak používat:
Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu.

Vlastnosti

Odstín
červený
Typ sady
dárková sada

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Volume Million Lashes1