L’Oréal Paris Volume Million Lashes Extra Black kosmetická sada I.

L’Oréal Paris Volume Million Lashes Extra Black kosmetická sada I.
L’Oréal Paris Volume Million Lashes Extra Black kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: LOR4799 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: řasenka Volume Million Lashes Extra Black 9,2 ml + dvousložkový odličovač voděodolného a dlouhotrvajícího make-upu očí a rtů Eye & Lip 125 ml

Dárek pro vás
Nakupte vybrané produkty značek L'Oréal Paris, Garnier, MIXA a získáte na ně slevu 20 %. V košíku stačí zadat kód skin20.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ sady
dárková sada

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Volume Million Lashes Extra Black