L’Oréal ParisTrue Match Minerals štětec na sypký pudr

L’Oréal Paris True Match Minerals štětec na sypký pudr
L’Oréal Paris True Match Minerals štětec na sypký pudr

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: LOR3047
Dárek pro vás
K nákupu značek L’Oréal Paris, Maybelline, NYX Professional Makeup, Mixa, essie nebo Garnier nad 799 Kč si můžete zdarma v košíku vybrat skvělý vánoční box.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Štětec na sypký pudr L'ORÉAL PARIS True Match Minerals díky svým ultra jemným štětinám dokonale nanáší rovnoměrné množství produktu a je extra šetrný k pleti pro profesionální výsledek a maximální komfort.

Vlastnosti:

  • ultra jemné štětiny nedráždí pleť
  • tvarem a velikostí je ideální pro aplikaci pudru a pudrových produktů
  • kvalitní štětiny je možné čistit a udržovat bez poškození
  • hustota vláken umožní nanést ideální množství produktu

Jak aplikovat:
Pomocí štětin naneste sypký produkt, mírně sklepejte pro odstranění přebytečného množství, a naneste na tvář.

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.