L’Oréal Paris Superliner Super Liner Flash Cat Eyeoční linky ve fixu

8×
L’Oréal Paris Superliner Super Liner Flash Cat Eye oční linky ve fixu
Black Friday
L’Oréal Paris Superliner Super Liner Flash Cat Eye oční linky ve fixu
Black Friday
Doporučená maloobchodní cena
260

Ušetříte 21%
odstín Black
206

Kód: LOR06071 | Skladem
1
Dárek pro vás
Získejte ultra matnou tekutou rtěnku Infallible Les Chocolats v plné velikosti zdarma! Stačí nakoupit L’Oréal Paris produkty nad 699 Kč.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu L’Oréal Paris Superliner Super Liner Flash Cat Eye
Vlastnosti

Svůdnému kočičímu pohledu nikdo neodolá. Oční linky ve fixu L’Oréal Paris Superliner Super Liner Flash Cat Eye vám díky praktické šabloně umožní snadno a rychle vykouzlit sexy look. Voděodolná a dlouhodržící textura zaručuje, že vaše oči budou perfektní po celý den − ten extra horký nebo deštivý.

Vlastnosti:

  • pro precizní líčení očních linek
  • s odnímatelnou šablonou pro vzhled kočičích očí
  • odolnost vůči vodě i vlhkosti
  • s dlouhou výdrží
  • nerozmazává se a nedělá šmouhy
  • pro snadné, rychlé a přesné líčení

Jak aplikovat:
Pro efekt kočičích očí nejdříve přiložte šablonu k vnějšímu okraji oka. Pomocí očních linek L’Oréal Paris Superliner Super Liner Flash Cat Eye podle šablony nakreslete křídlo a poté ji odejměte. Pokračujte nakreslením linie podél řas.

Vlastnosti

Odstín
černý
Konzistence
fix
Efekt
voděodolný

Napsali jsme o L’Oréal Paris Superliner Super Liner Flash Cat Eye
Články

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Superliner Super Liner Flash Cat Eye8