L’Oréal Paris Superliner Perfect Slimoční linky ve fixu

11×
L’Oréal Paris Superliner Perfect Slim oční linky ve fixu
L’Oréal Paris Superliner Perfect Slim oční linky ve fixu
Doporučená maloobchodní cena
210

Ušetříte 18%
odstín Intense Black 7 g
172

Kód: LOR0690 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 12. 8. 2020
Osobní odběr
Již zítra středa 12. 8. 2020

Popis produktu L’Oréal Paris Superliner Perfect Slim
Vlastnosti

Prohlubte svůj pohled a dodejte mu sofistikovaný vzhled precizním líčením. Oční linky ve fixu zvýrazní dokonalý tvar vašich očí a podtrhnou jejich přirozenou krásu. S tenkým hrotem vytvoříte perfektní linie jediným tahem. Objevte kouzlo, které s vašima očima dokáže vytvořit dokonalá linka. I vy ji zvládnete nakreslit tak, že bude vypadat jako od profesionála.

Vlastnosti:

  • pro mimořádně přesné líčení očních linek
  • hrot široký 0,4 mm pro snadný a rychlý výsledek
  • ideální tvar pro pohodlné uchopení
  • aplikace jedním tahem
  • vhodné pro extra precizní líčení
  • intenzivní černý odstín

Jak aplikovat:
Jemným tahem nakreslete oční linku fixem L’Oréal Paris Superliner Perfect Slim podél řas horního víčka a nechte zaschnout.

Vlastnosti

Odstín
černý
Konzistence
fix
Efekt
matný

Napsali jsme o L’Oréal Paris Superliner Perfect Slim
Články

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Superliner Perfect Slim