L’Oréal Paris Stylista The Beach Wave Mist sprej na vlasy

30×
L’Oréal Paris Stylista The Beach Wave Mist sprej na vlasy
L’Oréal Paris Stylista The Beach Wave Mist sprej na vlasy
200 ml
151

Kód: LOR06054 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 8. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 7. 3. 2021

Popis produktu L’Oréal Paris Stylista The Beach Wave Mist
Vlastnosti

Každý den krásně vlnité vlasy jako od moře? Objevte stylingový sprej L’Oréal Paris Stylista The Beach Wave Mist! Jednoduše vaše vlasy zvlní, dodá jim texturu a 24hodinový vzhled, jako by si s nimi právě pohrával vítr.

Vlastnosti:

  • vytváří efekt volných plážových vln
  • udržuje vlasy extrémně objemné
  • snadno se aplikuje a zajišťuje výdrž až 24 hodin

Složení:

  • bez silikonů

Jak aplikovat:
Před použitím dobře protřepejte. Aplikujte do délek suchých vlasů a jemně do vlasů vmačkejte. Pro extra plážový vzhled volně vlasy zapleťte a vyfénujte pro získání objemu.

Vlastnosti

Účinek
lesk a hebkost, podpora vln
Délka vlasů
dlouhé vlasy

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  


Recenze L’Oréal Paris Stylista The Beach Wave Mist30