L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrésbarva na vlasy

2×
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés barva na vlasy
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés barva na vlasy
odstín N1

Kód: LOR1087 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte nad 1 200 Kč a vyberte si svůj perfektní dárek v košíku. Akce platí do vyprodání zásob.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés
Vlastnosti

Popis:
Novinka L'Oréal Paris Préférence Wild Ombré je jednoduchá volba pro zvýraznění vašich vlasů pomocí zesvětlení délek a konečků vlasů. Tři odstíny barev na vlasy Wild Ombré vám kromě dokonalé a módní barvy přinášejí i zářivý lesk. Balení obsahuje profesionální kartáček na vlasy a závěrečnou péči obohacenou o Hi-shine komplex pro optimální zesvětlení a zářivě hedvábné vlasy. L'Oréal Paris Préférence Wild Ombré je tou správnou volbou pro moderní ženu, která chce předvést svému okolí bezchybný účes.

Účinky:

  • zvýraznění délek a konečků vlasů
  • zářivý lesk
  • hedvábné vlasy
  • optimální zesvětlení jedním tahem

Složení:

  • Hi-shine komplex pro zářivé hedvábné vlasy
  • Nutri-ceramide pro hebké a hedvábné vlasy

Jak aplikovat:
Příprava:
Překryjte si ramena ochranným pláštěm pro ochranu oděvu a pokožky a vezměte si rukavice. Používejte přiložené rukavice. Pro přípravu směsi používejte nekovovou nádobu.
Odstraňte uzávěr aplikátoru oxidačního činidla horizontálně. Přisypte zesvětlující prášek do Oxidační činidla. Potom přidejte zesvětlující krém do směsi. Uzavřete aplikátor uzávěrem a začněte promíchávat horizontálně oxidační činidlo třením v dlaních. Pak silně protřepejte vertikálně. Abyste se vyhnuli odkapávání zesvětlovacího produktu, odšroubujte hned po přípravě směsi konec aplikátoru. V případě ucpání aplikátoru použijte k propíchnutí nekovový předmět. Opět našroubujte konec aplikátoru a znovu protřepejte.

Aplikace:
1. Rozdělte odzadu vlasy do dvou částí.
2. Rovnoměrně vytiskněte Ombré směs na profesionální kartáček, pokud není rovnoměrně pokryta.
3. Začněte aplikovat mezi úrovní ucha a brady. Nejprve včesajte vzadu do délky vlasů a konečků.
4. Pokračujte s včesávaním do stran a předních délek. Snadno včešte do předních délek.
5. Nechte působit 25 až 45 minut v závislosti na požadované intenzitě vzhledu Ombré. Abyste věděli, zda je odstín dostatečně světlý, očistěte malou část hlavy použitím prstu v rukavici po 25 minutách. Pokud není odstín dostatečně světlý, znovu rozetřete směs a nechte dále působit.
6. Důkladně opláchněte teplou vodou bez stažení rukavic a naneste polovinu závěrečné péče. Znovu důkladně opláchněte.

Vyhněte se kontaktu přípravku s vlasovou pokožkou. Během působení přípravku vlasy nezakrývejte ani nezahřívejte (vysoušeč vlasů). Nepřekračujte předepsanou dobu působení přípravku. Po aplikaci přípravků vlasy důkladně opláchněte, abyste zabánili škodám způsobeným odkapáváním zesvětlovacího přípravku. Nikdy neskladujte zbytky odbarvovací směsi. Vyhoďte ji ihned po odšroubování a vyprázdnění obsahu aplikátoru. Nikdy neskladujte zbytky odbarvovací směsi.

Bezpečnostní upozornění:
Důležité: Tento přípravek obsahuje Persulfates. Může vyvolat alergickou reakci, v ojedinělých případech i s vážnými následky. Pro vás a vašeho zákazníka je tedy nezbytné dodržovat následující pokyny.
Nepoužívejte pokud u vás došlo k alergické reakci na odbarvovací přípravek nebo jste citlivá na persulfates. Taktéž nepoužívejte pokud je vaše pokožka citlivá, podrážděná nebo poškozená. Pro všechny dotazy týkající se citlivosti se obraťte na lékaře.
Prášek nevdechujte. Používejte rukavice přiložené v balení. Nepoužívejte na odbarvování řas a obočí nebo pro jiné účely kromě odbarvení vlasů. Nepoužívejte na odbarvování vousů. Nepoužívejte na odbarvování celé hlavy. Nesmí přijít do kontaktu s očima. Pokud přijde do kontaktu s očima, okamžitě vypláchněte vodou. Pokud nosíte kontaktní čočky, před vyplachováním si je vyjměte. Vyhněte se dotyku vlasů na tváři během doby aplikace. Dodržujte doporučenou dobu aplikace přípravku. Po aplikaci vlasy důkladně opláchněte vlažnou vodou. V případě, že během aplikace přípravku zaznamenáte podráždění, pálení, vyrážku, svědění v oblasti vlasové pokožky nebo dýchací problémy, okamžitě přípravek opláchněte vlažnou vodou a dále jej neaplikujte. Před opětovným odbarvováním konzultujte aplikaci s lékařem. Nepoužívejte na vlasy jemné, poškozené, po trvalém narovnání, nebo trvalé ondulaci ve stejný den. Nepoužívejte na vlasy barvené hennou a přímými barvami. Při aplikaci nepoužívejte kovové předměty (hřebeny, sponky, ...). Uchovejte mimo dosah dětí. Nepoužívat na odbarvování dětských vlasů.
POSTUPUJTE PODLE NÁVODU NA POUŽITÍ!

Vlastnosti

Použití
Barvení vlasů doma

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés