L’Oréal Paris Paradise Extatic

kosmetická sada

L’Oréal Paris Paradise Extatic kosmetická sada
L’Oréal Paris Paradise Extatic kosmetická sada
L’Oréal Paris Paradise Extatic kosmetická sada
Novinka
315

Kód: LOR05741 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: prodlužující řasenka pro extra objem Paradise Extatic 6,4 ml + lak na nehty Color Riche odstín 552 Rubis Folies 13,5 ml

ks
Večerní doručení Ostrava
pondělí 17. 12. 2018
Osobní odběr
Již zítra neděle 16. 12. 2018
L’Oréal Paris Paradise Extatic
| 315

Vlastnosti

Barva
černá
Typ řasenky
pro objem, prodlužující
Typ sady
dárková sada
Voděodolné
ne

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.