L’Oréal Paris Nude Magique Eau De Teint

tekutý make-up pro nahé líčení

L’Oréal Paris Nude Magique Eau De Teint tekutý make-up pro nahé líčení
L’Oréal Paris Nude Magique Eau De Teint tekutý make-up pro nahé líčení
odstín 150 Nude Beige 20 ml

Kód: LOR1512 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
L’Oréal Paris Nude Magique Eau De Teint
odstín 150 Nude Beige 20 ml

Popis produktu L’Oréal Paris Nude Magique Eau De Teint

Popis:
L'Oréal Paris Nude Magique Eau De Teint je první revoluční make-up, který je lehčí než voda! Tento exkluzivní make-up je speciálně vytvořen pro tzv. nahé líčení. Zároveň zajišťuje přirozený a zářivý vzhled pleti.
Make-up L'Oréal Paris Nude Magique Eau De Teint je dokonale neviditelný a nadchne vás svým dlouhotrvajícím matujícím účinkem. Jeho jemná tekutá textura se snadno nanáší i roztírá a okamžitě splývá s pletí. Unikátní složení make-upu Nude Magique Eau De Teint se z 85 % skládá z lehkých olejů a vzácných esencí. Ochranný faktor SPF 18 chrání pleť před UV zářením. Získejte perfektní krytí bez zatížení! Vyzkoušejte unikátní odlehčený make-up pro nahá líčení L'Oréal Paris nude Magique Eau De Teint!

Účinky:

  • perfektně kryje
  • splývá s pletí
  • pocit nulového make-upu na tváři
  • matující efekt

Složení:

  • 85 % lehkých olejů a vzácných esencí – přirozený vzhled pleti bez zatížení
  • SPF 18 – ochrana pleti před UV zářením

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Před použitím dobře protřepejte. Malé množství make-upu jemně vetřete do pleti pomocí prstů. Make-up roztírejte vždy ve směru od středu obličeje do stran.  

Vlastnosti

Konzistence
tekutý make-up
Ochrana proti slunci
bez SPF
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.