L’Oréal Paris Men Expert Hydra Sensitive kosmetická sada IV.

1×
L’Oréal Paris Men Expert Hydra Sensitive kosmetická sada IV.
L’Oréal Paris Men Expert Hydra Sensitive kosmetická sada IV.
kosmetická sada IV.

Kód: LOR1984 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: voda po holení pro citlivou pleť Men Expert Hydra Sensitive 100 ml + hydratační krém pro citlivou pleť Men Expert All-In-1 75 ml

Dárek pro vás
Nakupte vybrané produkty značek L'Oréal Paris, Garnier, MIXA a získáte na ně slevu 20 %. V košíku stačí zadat kód skin20.

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá
Účinek
zklidnění
Typ sady
dárková sada

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Men Expert Hydra Sensitive1