L’Oréal Paris Men Expert Hydra Sensitive kosmetická sada III.

L’Oréal Paris Men Expert Hydra Sensitive kosmetická sada III.
L’Oréal Paris Men Expert Hydra Sensitive kosmetická sada III.
kosmetická sada III.

Kód: LOR1983 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: voda po holení Men Expert Hydra Sensitive Sensitive Skin 100 ml + pěna na holení Men Expert Hydra Sensitive Sensitive Skin 200 ml + šampon proti lupům Elseve Anti-Dandruff 250 ml

Dárek pro vás
Nakupte vybrané produkty značek L'Oréal Paris, Garnier, MIXA a získáte na ně slevu 20 %. V košíku stačí zadat kód skin20.

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Typ pokožky
citlivá
Účinek
zklidnění
Typ sady
dárková sada
Typ pokožky hlavy
lupy
Problém s vlasy
vlasy s lupy

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Men Expert Hydra Sensitive