L’ORÉAL PARIS LUMI MAGIQUE korektor | notino.cz
530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

L’Oréal Paris Lumi Magique

korektor

L’Oréal Paris Lumi Magique korektor
L’Oréal Paris Lumi Magique korektor
L’Oréal Paris Lumi Magique korektor
300CZK
Sleva 29%
odstín 1 Light 10 ml
214CZK

Kód: LOR0681 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky L’Oréal Paris Lumi Magique

Popis:
Magický korektor L’Oréal Paris Lumi Magique hravě skryje kruhy pod očima i drobné nedokonalosti a zároveň rozjasní vaši pleť! Jedinečná textura korektoru má skvělé krycí schopnosti. Korektor Lumi Magique dokonale přilne k pleti a zůstane na svém místě po celý den. Zamaskujte nedokonalosti své pleti s kouzelným korektorem L’Oréal Paris Lumi Magique!

Účinky:

  • kryje drobné nedokonalosti
  • zamaskuje kruhy pod očima
  • dlouhodobý efekt

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Korektor naneste pomocí aplikátoru na místa, která chcete překrýt.

Vlastnosti

Konzistence
tekutý korektor
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.