L’Oréal Paris Lash Architect 4Dřasenka pro prodloužení a natočení řas

35×
L’Oréal Paris Lash Architect 4D řasenka pro prodloužení a natočení řas
L’Oréal Paris Lash Architect 4D řasenka pro prodloužení a natočení řas
Doporučená maloobchodní cena
360

Ušetříte 23%
odstín Black 10,5 ml
277

Kód: LOR0151 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 14. 8. 2020
Osobní odběr
Již zítra pátek 14. 8. 2020

Popis produktu L’Oréal Paris Lash Architect 4D
Vlastnosti

Dodejte svým řasám čtvrtý rozměr! Řasenka pro prodloužení a natočení řas L’Oréal Paris Lash Architect 4D se postará o stejně dokonalý efekt, jakého lze běžně dosáhnout pouze nalepením řas umělých. Složení obohacené o jemná vlákna dodá řasám kromě maximálního prodloužení také hustotu, texturu a perfektní tvar. Užívejte si čtyřrozměrných řas, které na sebe poutají pozornost.

Vlastnosti:

  • řasenka s efektem umělých řas
  • prodlužuje, zahušťuje a natáčí řasy
  • formuje řasy a dodává jim lepší tvar

Složení:

  • prodlužující vlákna – o velikosti 4 mm, dodávají řasám maximální délku

Jak používat:
S pomocí cik cak pohybu pročešte řasy kartáčkem od kořínků ke konečkům tak, aby se důkladně obalily barvou. Pro dramatický look naneste také na spodní řasy.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
prodlužující, tvarující

Napsali jsme o L’Oréal Paris Lash Architect 4D
Články

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Lash Architect 4D