L’Oréal ParisInfallible Paint Chubby krémová tvářenka

3×
L’Oréal Paris Infallible Paint Chubby krémová tvářenka
L’Oréal Paris Infallible Paint Chubby krémová tvářenka
odstín Fuchsia Fame 7 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: LOR2541
Dárek pro vás
K nákupu značek L’Oréal Paris, Maybelline, NYX Professional Makeup, Mixa, essie nebo Garnier nad 799 Kč si můžete zdarma v košíku vybrat skvělý vánoční box.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Krémová tvářenka v tyčince L'ORÉAL PARIS Infallible Paint Chubby umožní snadný a rychlý nános tvářenky, zatímco krémová textura dokonale přilne k pleti a vytvoří dojem přirozeného zrůžovění tváří.

Tón tvářenky a její textura ji umožní použít i na rty pro maximálně přirozený a svěží vzhled.

Vlastnosti:

  • krémová textura se snadno nanáší a roztírá
  • tón dodá tvářím zdravý a mladistvý vzhled
  • textura lze použít na tváře i rty pro sjednocený a svěží vzhled
  • tyčinka usnadní nános

Jak aplikovat:
Z tyčinky naneste produkt přímo na tváře a pomocí prstů či houbičkového aplikátoru rozetřete do ztracena směrem ke spánkům.

Vlastnosti

Odstín
růžový

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.