L’Oréal Paris Infallible

dlouhotrvající gelové oční stíny

L’Oréal Paris Infallible dlouhotrvající gelové oční stíny
L’Oréal Paris Infallible dlouhotrvající gelové oční stíny
L’Oréal Paris Infallible dlouhotrvající gelové oční stíny
odstín 101 Eternal White
179

Kód: LOR2659 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 21. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra středa 21. 11. 2018
Dárek pro vás
Pouze tenhle týden můžete získat 25% slevu na tento produkt. Použijte kód bf25cz. Více informací najdete zde. Akce se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.
L’Oréal Paris Infallible
odstín 101 Eternal White | 179

Popis kosmetiky L’Oréal Paris Infallible

Popis:
L’Oréal Paris Infaillible Eye Paint jsou dlouhotrvající gelové oční stíny. Oční stíny od L'Oréal Paris ještě nikdy nebyly tak výrazné a dlouhotrvající. Jednoduše a rychle se nanáší díky speciálnímu složení, které se přemění z krémové na pudrovou texturu. Odvažte se k výrazným barvám po celý den.

Účinky:

  • jsou voděodolné a odolávají proti rozmazávání
  • mají výrazné odstíny
  • snadno se nanáší
  • vydrží 24 hodin

Jak aplikovat:
Aplikujte na oční víčka pomocí štětce nebo prstů. Před aplikací použijte podkladovou bázi pod oční stíny.

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.