L’Oréal Paris Infallible dlouhotrvající gelové oční stíny

L’Oréal Paris Infallible dlouhotrvající gelové oční stíny
L’Oréal Paris Infallible dlouhotrvající gelové oční stíny
odstín 201 Vicious Gold

Kód: LOR2660 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis L’Oréal Paris Infallible
Vlastnosti

Popis:
L’Oréal Paris Infaillible Eye Paint jsou dlouhotrvající gelové oční stíny. Oční stíny od L'Oréal Paris ještě nikdy nebyly tak výrazné a dlouhotrvající. Jednoduše a rychle se nanáší díky speciálnímu složení, které se přemění z krémové na pudrovou texturu. Odvažte se k výrazným barvám po celý den.

Účinky:

  • jsou voděodolné a odolávají proti rozmazávání
  • mají výrazné odstíny
  • snadno se nanáší
  • vydrží 24 hodin

Jak aplikovat:
Aplikujte na oční víčka pomocí štětce nebo prstů. Před aplikací použijte podkladovou bázi pod oční stíny.

Vlastnosti

Odstín
zlatý, nude
Efekt
saténový, dlouhotrvající

Napsali jsme o L’Oréal Paris Infallible
Články

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  


Recenze L’Oréal Paris Infallible