L’Oréal Paris Infallible Matte Max

matná pudrová rtěnka

3×
L’Oréal Paris Infallible Matte Max matná pudrová rtěnka
L’Oréal Paris Infallible Matte Max matná pudrová rtěnka
odstín 001 Silencio

Kód: LOR2632 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
L’Oréal Paris Infallible Matte Max
odstín 001 Silencio

Popis produktu L’Oréal Paris Infallible Matte Max

Matná rtěnka L'ORÉAL PARIS Infallible Matte Max s pudrovou texturou dodá rtům výraznou barvu a umožní dosažení nejrůznějších looků dle aktuální trendů od celkově matných rtů po ombré efekty.

Vlastnosti:

  • tužka umožní přesnou aplikaci a tak i kombinaci více odstínů najednou
  • kombinací odstínů je možné dosáhnout trendy ombré efektu
  • textura dodá matný finish
  • mikro oleje poskytují sametově hebký pocit až po 8 hodin
  • textura nevysušuje rty a zajistí komfort

Jak aplikovat:
Pěnovým aplikátorem naneste na rty. Pro rovnoměrný matný efekt naneste po celých rtech. Pro dosažení ombré efektu kombinujte alespoň dvě barvy, přičemž tmavší tón naneste po okrajích, světlejší tón naneste do středu rtů a rozetřete přechody do ztracena.

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.