L’Oréal Paris Infallible

báze pod oční stíny

L’Oréal Paris Infallible báze pod oční stíny
L’Oréal Paris Infallible báze pod oční stíny
L’Oréal Paris Infallible báze pod oční stíny
báze pod oční stíny
179

Kód: LOR2664 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
neděle 18. 11. 2018
L’Oréal Paris Infallible
báze pod oční stíny | 179

Popis kosmetiky L’Oréal Paris Infallible

Popis:
První voděodolná podkladová báze pro všechny typy pleti s gelovým složením od L'Oréal Paris pod tekuté i pudrové oční stíny. Podkladová báze je kombinací speciálního gelového složení, které vyhladí oční víčka před nanesením očních stínů, a voděodolné schopnosti, díky které vám líčení vydrží po celý den. Zvýrazní intenzitu barevnosti očních stínů, které vydrží beze změn po celý den.

Účinky:

  • je voděodolná
  • brání rozmazávání a slzám
  • vyhladí víčka
  • drží celý den
  • zvyšuje intenzitu stínů

Jak aplikovat:
Aplikujte na oční víčka pomocí aplikátoru. Rozetřete po celém víčku.

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.