L’Oréal Paris Infallible Total Coverpaleta korektorů

L’Oréal Paris Infallible Total Cover paleta korektorů
L’Oréal Paris Infallible Total Cover paleta korektorů
10 g

Kód: LOR2658 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód black25 a oslavte Black Friday 25% slevou na vybrané značky! Sleva se nevztahuje na produkty v akci a výprodeji.

Popis produktu L’Oréal Paris Infallible Total Cover
Vlastnosti

Paleta korektorů L’Oréal Paris Infaillible Total Cover obsahuje 5 odstínů s vysokou krycí schopností, které profesionálně neutralizují a kamuflují nedokonalosti pleti pro sjednocený a přirozeně vypadající vzhled.

Vlastnosti:

  • korektory mají krémovou texturu, která se snadno aplikuje a roztírá do ztracena
  • účelné zbarvení efektivně neutralizuje zarudnutí či jiné barevné nerovnosti pleti
  • vysoká krycí schopnost kamufluje nedokonalosti pleti
  • dlouhotrvající složení zajistí dlouhou výdrž

Jak aplikovat:
Pomocí malého štětečku či pomocí konečků prstů aplikujte malé množství do oblastí vyžadujících vyšší krytí a rozetřete do ztracena. Vrstvěte dle potřeby pro dosažení potřebného krytí.

Vlastnosti

Odstín
zelený, nude
Efekt
korekční

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Infallible Total Cover