L’Oréal ParisInfallible Total Cover paleta korektorů

L’Oréal Paris Infallible Total Cover paleta korektorů
L’Oréal Paris Infallible Total Cover paleta korektorů
10 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: LOR2658
Dárek pro vás
K nákupu značek L’Oréal Paris, Maybelline, NYX Professional Makeup, Mixa, essie nebo Garnier nad 799 Kč si můžete zdarma v košíku vybrat skvělý vánoční box.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Paleta korektorů L’Oréal Paris Infaillible Total Cover obsahuje 5 odstínů s vysokou krycí schopností, které profesionálně neutralizují a kamuflují nedokonalosti pleti pro sjednocený a přirozeně vypadající vzhled.

Vlastnosti:

  • korektory mají krémovou texturu, která se snadno aplikuje a roztírá do ztracena
  • účelné zbarvení efektivně neutralizuje zarudnutí či jiné barevné nerovnosti pleti
  • vysoká krycí schopnost kamufluje nedokonalosti pleti
  • dlouhotrvající složení zajistí dlouhou výdrž

Jak aplikovat:
Pomocí malého štětečku či pomocí konečků prstů aplikujte malé množství do oblastí vyžadujících vyšší krytí a rozetřete do ztracena. Vrstvěte dle potřeby pro dosažení potřebného krytí.

Vlastnosti

Odstín
zelený, nude
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ krytí
střední
Efekt
korekční

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.