L’Oréal Paris False Lash Superstarřasenka pro efekt dvojnásobného objemu řas

12×
L’Oréal Paris False Lash Superstar řasenka pro efekt dvojnásobného objemu řas
L’Oréal Paris False Lash Superstar řasenka pro efekt dvojnásobného objemu řas
360

Ušetříte 34%
odstín Black 2 x 6,5 ml
239

Kód: LOR1835 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 27. 1. 2020
Osobní odběr
Již zítra sobota 25. 1. 2020
 • Popis produktu
 • O značce
 • Recenze

Popis produktu L’Oréal Paris False Lash Superstar
Vlastnosti

Popis:
Řasenka pro efekt dvojnásobného objemu řas L'Oréal Paris False Lash Superstar vytváří neuvěřitelně dlouhé a krásně zatočené řasy. Oboustranná tuba má z jedné strany podkladovou bázi a z druhé strany luxusní řasenku. Vaše řasy budou mít po použití této unikátní báze a řasenky dokonale velký objem a okouzlující délku. Řasenka dokáže vaše oči zdobit po velmi dlouhou dobu bez porušení. Oboustranná řasenka False Lash Superstar je z jedné strany tuby vybavena podkladovou bází, která po nanesení řasy posílí, dodá jim objem i délku a jedinečným způsobem je připraví na nanesení barvy. Podkladová báze řasy zároveň ošetřuje a posiluje, dodává jim potřebnou hydrataci a hloubkovou výživu. Přípravek ideálním způsobem připraví vaše řasy na líčení řasenkou. Řasenka False Lash Superstar má speciální aplikační kartáčky, které skvěle odvedou svojí práci. Kartáček, který nanáší podkladovou bázi, potáhne řasy dostatečným množstvím přípravku, dodá jim objem a dokonale řasy vytvaruje. Kartáček nanášející barvu pak řasy perfektně obarví, oddělí jednu od druhé a dodá jim vzhled okouzlujících umělých řas. Dodejte svým očím půvab pomocí luxusní oboustranné řasenky!

Účinky:

 • podkladová báze řasy posiluje a ošetřuje
 • dodává řasám hydrataci a výživu
 • zajišťuje řasám velký objem a okouzlující délku
 • dokonale řasy natočí
 • řasenka řasy obarví intenzivní barvou
 • odděluje řasy jednu od druhé
 • dodává řasám vzhled umělých řas¨
 • řasenka je dlouhotrvající

Jak aplikovat:
Nanášejte nejdříve podkladovou bázi, nechte krátce zaschnout a poté nanášejte řasenku dlouhými tahy.

Vlastnosti

Barva
černá
Typ řasenky
pro objem, prodlužující

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris False Lash Superstar