L’Oréal Paris Colorista Paint

permanentní barva na vlasy

1×
L’Oréal Paris Colorista Paint permanentní barva na vlasy
L’Oréal Paris Colorista Paint permanentní barva na vlasy
L’Oréal Paris Colorista Paint permanentní barva na vlasy
Kód: LOR2710 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 18. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 17. 2. 2019
L’Oréal Paris Colorista Paint
odstín Blueblack | 176

Popis kosmetiky L’Oréal Paris Colorista Paint

Popis:
Pokud máte odvahu na dlouhotrvající barvu, L'Oréal Paris Colorista Paint vám přináší intenzivní pigmenty v gelovém krému pro fascinující barevný výsledek a barevné přechody. Odstíny vytvořené v moderních kovových, růžovo-zlatých a kouřových tónech. Perfektní pro nedbalý vzhled!

Účinky:

  • zajistí okamžitý výsledek bez pocitu zatížení
  • dodává barvu po celé délce vlasů s mnoha tóny a odlesky
  • až 100% kryje šediny

Jak aplikovat:
Před aplikací barvy si ramena zakryjte ručníkem a při barvení vždy použijte rukavice. Mezi dvěma barveními musí být prodleva minimálně 2 týdny. Barvu míchejte v nekovové misce. Pro vytvoření individuálního looku používejte speciální kartáč, který najdete v balení.

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.