L’Oréal Paris Color Riche Shockingoční stíny s aplikátorem

1×
L’Oréal Paris Color Riche Shocking oční stíny s aplikátorem
L’Oréal Paris Color Riche Shocking oční stíny s aplikátorem
odstín S10 2,5 g

Kód: LOR2106 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu L’Oréal Paris Color Riche Shocking

Oční stíny s aplikátorem L´Oréal Paris Color Riche Shocking vám vykouzlí dokonalé oči pro každodenní či speciální příležitost. Čtyři barevné odstíny, které můžete zkombinovat dle svého vkusu. Stíny mají lehkou texturu, která se vyznačuje dlouhotrvajícím účinkem a odolností proti otěru. L´Oréal Paris Color Riche Shocking oční stíny s aplikátorem sdružují jednoduchost, efektivitu a krásu.

Vlastnosti:

  • čtyři barevné odstíny
  • smyslně krásné oči
  • dlouhotrvající účinek
  • obsahuje aplikátor

Jak aplikovat:
Naneste stíny aplikátorem na oční víčka a vykouzlete krásné oči dle svého vkusu.

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Color Riche Shocking