L’Oréal Paris Color Riche

lak na nehty

L’Oréal Paris Color Riche lak na nehty
L’Oréal Paris Color Riche lak na nehty
L’Oréal Paris Color Riche lak na nehty
140
Sleva 19%
odstín 110 Crystal 13,5 ml
113

Kód: LOR2562 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
neděle 18. 11. 2018
L’Oréal Paris Color Riche
odstín 110 Crystal 13,5 ml | 113

Popis kosmetiky L’Oréal Paris Color Riche

Popis:
Lak na nehty L’Oréal Paris Color Riche L'Huile je obohacený o kombinaci vzácných olejů a barevných pigmentů pro intenzivní barvu a lesk jedním tahem. Patentovaný, jemný a flexibilní štěteček s více než 400 štětinkami zaručuje přesnou a jednoduchou aplikaci.

Účinky:

  • dodává intenzivní barvu a lesk
  • přesně a jednodušše se nanáší
  • vyživuje
  • rychle schne

Jak aplikovat:
Jemně aplikujte vrstvu laku na nehty a nechte 2 minuty zaschnout.

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.