L’Oréal Paris Color Riche

lak na nehty

73×
L’Oréal Paris Color Riche lak na nehty
L’Oréal Paris Color Riche lak na nehty
L’Oréal Paris Color Riche lak na nehty
140
Sleva 23%
odstín 110 Crystal 13,5 ml
108

Kód: LOR2562 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
L’Oréal Paris Color Riche
odstín 110 Crystal 13,5 ml | 108

Popis kosmetiky L’Oréal Paris Color Riche

Popis:
Lak na nehty L’Oréal Paris Color Riche L'Huile je obohacený o kombinaci vzácných olejů a barevných pigmentů pro intenzivní barvu a lesk jedním tahem. Patentovaný, jemný a flexibilní štěteček s více než 400 štětinkami zaručuje přesnou a jednoduchou aplikaci.

Účinky:

  • dodává intenzivní barvu a lesk
  • přesně a jednodušše se nanáší
  • vyživuje
  • rychle schne

Jak aplikovat:
Jemně aplikujte vrstvu laku na nehty a nechte 2 minuty zaschnout.

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.