L’Oréal Paris Color Riche Collection Privéelak na nehty

L’Oréal Paris Color Riche Collection Privée lak na nehty
L’Oréal Paris Color Riche Collection Privée lak na nehty
odstín Freida´s Nude 5 ml

Kód: LOR1482 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu L’Oréal Paris Color Riche Collection Privée

Popis:
Získejte neodolatelně svůdné nehty s jedinečnými laky L’Oréal Paris Color Riche Collection Privée! Módní odstíny laku Paris Color Riche Collection Privée perfektně doplní váš celkový outfit. Každá barva laku reprezentuje jednu z ambasadorek značky Loreal Paris. Na lahvičkách s laky naleznete jejich podpis. Dodejte svým nehtům ten správný styl s exkluzivními barevnými laky L’Oréal Paris Color Riche Collection Privée!

Jak aplikovat:
Lak nanášejte pomocí štětečku na nehet. Pro výraznější efekt laku přetřete nehty více vrstvami.

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Color Riche Collection Privée