L’Oréal Paris Brow Artist Micro Tattoo fix na obočí

4×
L’Oréal Paris Brow Artist Micro Tattoo fix na obočí
L’Oréal Paris Brow Artist Micro Tattoo fix na obočí
odstín 108 Warm Brunette

Kód: LOR05286 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Užijte si 25% slevu na L'Oréal Paris, NYX Professional Makeup, Maybelline, Garnier, MIXA nebo essie při nákupu těchto značek nad 499 Kč. V košíku zadejte kód 25mix sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis L’Oréal Paris Brow Artist Micro Tattoo
Vlastnosti

Získejte dokonalé obočí s revolučním fixem Brow Artist Micro Tattoo od L’Oréal Paris. Fix je založený na technice microbladingu a zaručuje tak 100% přirozený vzhled, ale bez závazků.

Vlastnosti:

  • pomáhá vytvořit perfektní, přirozeně vypadající obočí
  • jehlovitý aplikátor napodobuje metodu microbladingu
  • inkoustová formule vydrží až 24 hodin bez rozmazání

Složení:

  • henna – zajišťuje dlouhotrvající efekt

Jak aplikovat:
Pro dosažení velmi přirozeného vzhledu použijte k vykreslení obočí špičku aplikátoru a dělejte malé, krátké tahy šikmo podél obočí a vnitřních hran. Pro odvážnější, výraznější vzhled vyplňte obočí celou plochou hrotu.
Vždy nanášejte na čisté obočí před aplikací make-upu.

Vlastnosti

Barva
hnědá, tmavě hnědá

Napsali jsme o L’Oréal Paris Brow Artist Micro Tattoo
Články

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  


Recenze L’Oréal Paris Brow Artist Micro Tattoo4