L’Oréal Paris Blush Sculpttvářenka

1×
L’Oréal Paris Blush Sculpt tvářenka
L’Oréal Paris Blush Sculpt tvářenka
30 g

Kód: LOR2199 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu L’Oréal Paris Blush Sculpt

Tvářenka L´Oréal Paris Blush Sculpt obsahuje tři barevné odstíny, které vám pomohou dokončit dokonalý make-up. Produkt vám umožní zvýraznit kontury obličeje, rozjasnit pleť nebo namalovat oční stíny. Multifunkční využití. L´Oréal Paris Blush Sculpt tvářenka má jemnou lehkou texturu, která snadno přilne k vašemu obličeji, aby ho udělala bezchybným.

Vlastnosti:

  • definuje kontury obličeje
  • možno použít jako rozjasňovač nebo stíny
  • tři barevné odstíny

Jak aplikovat:
Použijte tvářenku k vytvoření dokonalého make-upu.

O značce L’Oréal Paris

Historie kosmetiky L’Oréal Paris se začala psát v roce 1907, kdy talentovaný chemik Eugène P. L. Schueller vytvořil inovativní barvu na vlasy nazvanou „Oréale“. Ta zaznamenala obrovský úspěch, který Eugèna podnítil k dalšímu bádání. V roce 1939 založil společnost L’Oréal Paris, která se kromě vlasové kosmetiky zaměřila také na pečujicí a dekorativní kosmetiku. V současnosti je značka L’Oréal Paris považovaná za světového lídra v oblasti krásy.

Filosofie L’Oréal Paris je jednoduchá – nabízet zákazníkům maximálně účinné produkty za rozumnou cenu. Krémy, šampony, make-upy a další výrobky značky L’Oréal Paris jsou vyvíjeny na základě nejmodernějších vědeckých poznatků a v jejich složení najdete výhradně suroviny té nejvyšší jakosti.

Kosmetika L’Oréal Paris se vyznačuje nekompromisní kvalitou a bohatým sortimentem, který doprovází ženy a muže napříč všemi etapami jejich života.
 

  

 


Recenze L’Oréal Paris Blush Sculpt