Přejít na hlavní obsah

L’Oréal Paris Unlimited řasenka

KONEC CVIČENÍ S ŘASENKOU
Máte někdy pocit, že s vámi vaše řasenka cvičí, místo toho, aby vás poslouchala? Dochází vám trpělivost s neustálým otáčením a nakláněním kartáčku, abyste se dostala ke každé řase? Objevte tajemství světových vizážistů pro dokonalé řasy bez limitů.

celý text skrýt text

 


Jaká je vaše představa dokonalých řas? Jsou natočené, zvýrazněné, dlouhé nebo přirozené? Pokud si vyberete tu správnou řasenku, která spojuje unikátní složení a šikovný kartáček, máte vyhráno. A nebojte se, líčením řas nemusíte po ránu trávit desítky minut!

 


Když jste neustále v jednom kole, potřebujete make-up, který s vámi udrží krok. A ještě lépe takový, se kterým dosáhnete profesionálních výsledků snadno každý den. Zákulisní tajemství proslulých vizážistů k maximálnímu natočení a zvýraznění řas je ohebný kartáček! Toto tajemství nyní rozkrýváme i pro Vás s novou řasenkou UNLIMITED od L’Oréal Paris.

Jak správně řasenku používat? Ve třech jednoduchých krocích!
  1. Natočte – Při klasické poloze kartáčku řasy jednoduše natočíte. Speciální formule vám dopřeje intenzivně černou barvu až na 24 hodin.
  2. Ohněte – Dále postupujte tak, že kartáček ohněte a začněte protahovat jednotlivé řasy. Díky polohovatelnosti kartáčku se snadno dostanete ke každé jednotlivé řase a ke kořínkům po celé linii oka. Tím zvýrazníte i ty nejmenší řasy.
  3. Prodlužte –Na závěr řasy pročešte pro jejich nespoutanou délku.