Loewe 7 Loewe Sporttoaletní voda pro muže

Loewe 7 Loewe Sport toaletní voda pro muže
Loewe 7 Loewe Sport toaletní voda pro muže
100 ml

Kód: LOW0092 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Loewe 7 Loewe Sport
Složení

Osvěžující pánská vůně Loewe 7 Sport perfektně doplní sportovního muže, který se chce za všech okolností cítit pohodlně a přitažlivě. Vůně je součástí speciální edice zaměřené na oblíbené sportovní disciplíny. Pánská vůně Loewe 7 Sport zastupuje hokej a jejím ambasadorem se stal talentovaný katalánský hokejista Jordi Bargalló.

Aroma vůně se otevírá citrusovými akordy sladké mandarinky a yuzu. Srdce obsahuje svěží mátu, rajčatový list a neroli. To vše je položené na bázi kadidla a jantaru. Pánská vůně Loewe 7 Sport v sobě nezapře sportovního ducha. Je velice příjemná, pulzující a povzbudí vaše smysly. Ukrývá se ve velice elegantním a sofistikovaném flakonu. Vůně Loewe 7 Sport byla uvedena na trh v roce 2014.

Složení

Hlava
yuzu, mandarinka
Srdce
listy rajčat, neroli, máta
Základ
ambra, kadidlo
Druh vůně
aromatická

O značce Loewe

Loewe je španělská značka oděvů a luxusního zboží se sídlem v Madridu. Je známá především svými koženými výrobky, taškami a doplňky a v neposlední řadě jedinečnými parfémy.

Historii značky Loewe začala psát skupina kožehulů již v roce 1846, ačkoliv své současné jméno získala společnost až o 26 let později. Tehdy v ní začal působit německý koželuh Enrique Roessberg Loewe. Značka se postupně těšila stále většímu světovému věhlasu a výrazně expandovala. Do světa parfémů vstoupila v roce 1972 s vůní L de Loewe for Women.

V 80. letech společnost Loewe uzavřela partnerství s koncernem Moët Hennessy Louis Vuitton a dnes má na svém kontě desítky vůní. Parfémy Loewe vznikají ve spoluprací se špičkovými mistry vůní, jako jsou Emilio Valeros, Yves Cassar, Alberto Morillas a Celine Barel.

Recenze Loewe 7 Loewe Sport