L’Occitane Verveine

tělové mléko

L’Occitane Verveine tělové mléko
250 ml
657

Kód: LOC0196 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
L’Occitane Verveine
250 ml | 657

Popis kosmetiky L’Occitane Verveine

Popis:
Přírodní tělové mléko L’Occitane Verveine jemně hydratuje a následně vyživuje pokožku. Ideální jako denní léčebná kúra. Toto mléko je možné aplikovat pravidelně každý den po očištění celého těla, kdy je následná aplikace nejúčinnější.
Tělové mléko Verveine má příjemně vůni, kterou ve večerních hodinách jistě oceníte. Vaše pokožka bude po aplikaci mléka L’Occitane svěžejší a také jemnější už na první dotyk. Složky obsažené v tomto produktu byly vypěstovány v Provence ve Francii a zajišťují tak opravdový dotyk přírody na vaše tělo. Tento produkt je pochopitelně také možno kombinovat s dalšími produkty této luxusní francouzské značky.

Účinky:

  • vyživuje pokožku
  • pokožka získá dlouhotrvající svěžest
  • hydratuje vaši pokožku

Složení:

  • olej z jader vinných hroznů – vyživuje pokožku
  • bambucké máslo – hydratuje pokožku

Typ pokožky:
Vhodný především pro suchou pokožku.

Jak aplikovat:
Aplikujte denně po sprše či koupeli.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce L’Occitane

Historie značky L’Occitane se datuje od roku 1976, kdy si Olivier Baussan založil společnost s cílem uchovat tradice jeho rodné oblasti Provence ve Francii. Vybaven jen destilačním přístrojem a dobrou znalostí rostlin, začal destilovat esenciální olej rozmarýnu a prodávat ho na místních trzích. Brzy na to Olivier Baussan objevil vyživující bambucké máslo. Vzápětí založil továrnu L’Occitane a otevřel první obchod v Provence.

L’Occitane nabízí širokou paletu kvalitních kosmetických výrobků a vůní vyvinutých podle zásad fytoterapie a aromaterapie. Jejich základem jsou esenciální oleje a přírodní ingredience. Ty jsou pečivě vybírány pro svou účinnost a schopnost dát pokožce vše potřebné, aby byla krásná. L’Occitane systematicky nahrazuje umělé látky těmi na přírodní bázi všude, kde je to již dnes možné.

L’Occitane investuje do výzkumu a inovací a také se snaží snižovat dopady své výroby na životní prostředí. L’Occitane je rozhodně synonymem záruky kvality. Produkty značky L’Occitane potěší vaše smysly a přinesou vám okamžik relaxace a spokojenosti.