Listerine Cool Mint

ústní voda pro svěží dech

13×
Listerine Cool Mint ústní voda pro svěží dech
Listerine Cool Mint ústní voda pro svěží dech
Listerine Cool Mint ústní voda pro svěží dech
200
Sleva 16%
1000 ml
169

Kód: LIR0117 | Více než 20 ks skladem
ks
Dárek pro vás
Kupte si jakékoliv produkty značky Listerine alespoň za 299 CZK a doprava zdarma je vaše. Dopřejete si kvalitní dentální péči s Listerine.
Zásilkovna
Již zítra pátek 22. 3. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 22. 3. 2019
Listerine Cool Mint
1000 ml | 169

Popis kosmetiky Listerine Cool Mint

Ústní voda Listerine Cool Mint vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.

Vlastnosti:

  • ochrana před zubním povlakem
  • udržuje zdravé dásně
  • ničí bakterie
  • zajišťuje svěží dech

Jak používat:
Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte.

O značce Listerine

Listerine, značka produktů pro komplexní péči o ústní dutinu, je pojmenovaná po anglickém lékaři Josephu Listerovi, který způsobil převrat v chirurgii objevem a prosazováním antisepse a sterilních operací. Značka Listerine byla u samých počátků dezinfekce a od roku 1920 se jako první profilovala jako značka ústní vody, která odstraní zápach z úst. Postupně se Listerine stal průkopníkem a současně synonymem boje proti zápachu z úst.

Produkty Listerine nabízí revoluční řešení v boji proti bakteriím v ústech. Antiseptická ústní voda Listerine dokáže zničit až 99 % bakterií, které způsobují zubní povlak a tím potíže s dásněmi. Nabídka značky Listerine je ale mnohem širší a nabízí specializovaná řešení pro různé problémy či přání zákazníků.

Ústní vody Listerine spolehlivě zlikvidují bakterie, kterých byste se pouhým použitím zubního kartáčku nezbavili, a chrání tak zdraví vaší ústní dutiny.