Lirene Beauty Collection Grapefruittělový peeling proti celulitidě

Lirene Beauty Collection Grapefruit tělový peeling proti celulitidě
Lirene Beauty Collection Grapefruit tělový peeling proti celulitidě
200 ml

Kód: LIN2988 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Lirene Beauty Collection Grapefruit
Vlastnosti

Přípravek Lirene Beauty Collection Grapefruit vám pomůže zmírnit příznaky celulitidy a vaše pokožka tak bude znovu vypadat pevně a hladce.

Vlastnosti:

  • perfektně vyhlazuje pokožku
  • intenzivně hydratuje
  • prokrvuje pokožku

Jak používat:
Nanášejte malé množství peelingu na mokrou pokožku. Masírujte krouživými pohyby a poté důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Konzistence
peeling

O značce Lirene

Značka Lirene, která patří do portfolia polské společnosti Dr Irena Eris, se specializuje na výrobu a prodej kvalitní dámské kosmetiky. V její bohaté nabídce nicméně naleznete i několik přípravků určených pro muže. Dr Irena Eris klade velký důraz na výzkum a vývoj. Lirene Scientific Research Laboratory zaměstnává řadu špičkových vědců z různých oborů, kteří neúnavně hledají nové účinné ingredience. Značka Lirene má pro všechny zákazníky vždy vhodné řešení.
Dr. Irena Eris si zakládá rovněž na tom, že jako jedna z mála firem svého druhu testuje hotové produkty na modelech tkání. Krémy, balzámy, oleje, make-upy, tělová mléka a další produkty značky Lirene jsou inspirovány zkušenostmi a názory jejich pravidelných uživatelů. Zdůrazňují přirozenou krásu, snadno se aplikují a velmi příjemně voní.
Kosmetika Lirene je inovativní, funkční a v neposlední řadě bezpečná. O její výjimečnosti svědčí i skutečnost, že během své dosavadní existence získala mnoho prestižních ocenění. Pokud se rozhodnete ji vyzkoušet, určitě nebudete zklamáni. Značka Lirene jistě zaujme všechny jedince, kteří shání hodně muziky za málo peněz, potýkají se s různými dermatologickými problémy nebo chtějí být atraktivní pro opačné pohlaví.

Recenze Lirene Beauty Collection Grapefruit