Lierac Phytolastil ampulky na strie

1×
Lierac Phytolastil ampulky na strie
Lierac Phytolastil ampulky na strie
20 ks
839

Kód: LIE1175 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 22. 1. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 22. 1. 2021

Popis produktu Lierac Phytolastil
Vlastnosti

Popis:
Lierac Phytolastil sérum pomáhá snížit výskyt již existujících strií. Redukuje jejich hloubku, šířku, délku i barvu. 80 % žen potvrdilo zlepšení stávajících strií a prokázaná účinnost byla potvrzena v 11klinických studiích na mezinárodní úrovni. Sérum obsahuje vysoký podíl koncentrovaných přírodních látek, které aktivují kolagen a elastinová vlákna v pokožce.
Lierac Phytolastil sérum má nemastnou konzistenci, zvyšuje odolnost a pevnost vaziva. Vyzkoušejte revoluční sérum, které znatelně redukuje již existující strie.

Účinky:

  • znatelně snižuje výskyt již existujících strií
  • redukuje jejich hloubku, šířku, délku i barvu

Složení:

  • výtažky z břečťanu – vyhlazují pokožku
  • vysoký obsah koncentrovaných přírodních složek - aktivují kolagen a elastinová vlákna

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Protřepejte ampulku, odlomte hrot a nalejte obsah do přiložené lahvičky. Poté pomocí spreje aplikujte sérum ráno a večer po dobu 8týdnů. Jemně vmasírujte do problémových partií, dokud se sérum zcela nevstřebá.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Lierac

Lierac – okouzlující průkopník v péči o obličej a tělo. Lierac Paris je francouzská kosmetická značka, uznávaná jako leader trhu v boji proti stárnutí kůže. Laboratoře Lierac, založené v roce 1975, si rychle získaly skvělé renomé pro svou vysokou odbornost v problematice stárnutí a vad kůže a pro unikátní účinnost a francouzské kouzlo svých výrobků.

Lierac je první dermokosmetickou značkou specializovanou na nápravu viditelných projevů stárnutí a estetických vad obličeje a těla. Značka spojuje to nejlepší z rostlinných aktivních ingrediencí s vysokými vědeckými standardy, a vytváří tak produkty odrážející hodnoty značky. Těmi jsou inovace, výkonnost, bezpečnost, ženskost a porozumění.

Kosmetika Lierac ztělesňuje ideál francouzské svůdnosti a provází vás každý den v úsilí vypadat a zůstat krásná.

Recenze Lierac Phytolastil1