Lalique Amethyst Éclat parfémovaná voda pro ženy

6×
Lalique Amethyst Éclat parfémovaná voda pro ženy
Lalique Amethyst Éclat parfémovaná voda pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
2 560

Ušetříte 80%
100 ml
488

Kód: LAL0418 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Lalique Amethyst Éclat
Složení

Vstupte do zahrady kvetoucích pivoněk a sladkých malin, rybízu a ostružin. Jiskřivá dámská vůně Lalique Amethyst Éclat vás okouzlí svou harmonickou vonnou kompozicí. Není náhoda, že nápadně připomíná pugét čerstvě řezaných květin.

  • jemná ovocno-květinová vůně
  • na denní nošení, ideální pro jarní a letní měsíce
  • flakon inspirovaný designovými koupelnovými doplňky z roku 1920

Složení vůně
V úvodu vonné kompozice omámí vaše smysly sladké tóny malin, černého rybízu a exotického nashi. Poté se dostávají do popředí smyslné akordy květů pivoněk, bulharské růže a magnólie. Vůně stojí na základu složeného ze šťavnatých ostružin, jemné fialky a smyslného pižma.

Příběh vůně
Stejně, jako vůně Lalique Amethyst, je i její nástupkyně, parfémovaná voda Lalique Amethyst Éclat, inspirována sérií koupelnových doplňků „Épines“. Ty navrhl francouzský umělec René Lalique již roku 1920. Flakon je zdoben ornamenty Laliqueových designových skvostů s prvky květů a malin.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
černý rybíz, malina, nashi
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
magnólie, bulharská růže, pivoňka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ostružiny, fialka, pižmo
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Lalique

Jméno Lalique evokuje exkluzivitu parfémů i brilantnost šperků a lesk krystalů. Původně patřilo ale především muži, který byl geniální umělec, sklář a mistrovský klenotník – René-Julese Lalique.

Svůj obchod se šperky a skleněnými předměty otevřel Lalique v roce 1905. Tvořil v secesním a art-deco stylu a hojně využíval přírodní prvky – materiály i tvary. Parfémář François Coty byl jeho prací ohromen a nabídl mu spolupráci, která přinesla parfémářskému světu nezaměnitelné skleněné flakony.

Značka Lalique byla tedy s historií parfumerie spojena téměř vždy, ačkoli první vlastní parfém Lalique představila až v roce 1992. Dnes značka nabízí téměř 50 vůní. Parfémy Lalique v sobě nesou jedinečný podpis, který kombinuje krásný design flakonu s výjimečnou kvalitou vonných ingrediencí.

Recenze Lalique Amethyst Éclat6