Lacoste Essentialdeostick pro muže

8×
Lacoste Essential deostick pro muže 75 ml
Lacoste Essential deostick pro muže 75 ml
75 ml

Kód: LAC0055 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Lacoste Essential

Deostick pro muže Lacoste Essential je skvělým a praktickým doplňkem k toaletní vodě ze stejné řady. Tuhý deodorant pečuje o citlivou mužskou pokožku v podpaží a zanechává ji suchou a provoněnou vůní čerstvých listů černého rybízu, bergamotu, mandarinek, růžového pepře, santalového dřeva a pačuli. Deostick Lacoste nesmí chybět žádnému modernímu muži.

O značce Lacoste

Lacoste je symbolem neformální elegance, a to jak v oblasti módy, tak ve světě parfémů. Založena byla značka v roce 1933 známým tenistou René Lacostem a zpočátku se orientovala výhradně na výrobu sportovního oblečení. Francouzský šampion si přál cítit se při hře pohodlně, zároveň však stále jako gentleman. Uvolněnost, jednoduchost i přirozená elegance se tak dodnes odráží v Lacoste módě i vůních.

René Lacoste dal značce nejen své jméno, ale také známý symbol – zeleného krokodýla. Ten je inspirován přezdívkou „Aligátor“, kterou tenista získal od amerických novinářů poté, co mu jeho kapitán na Davis Cupu přislíbil koupit za vyhraný zápas krokodýlí kufr.

První parfém Lacoste byl představen v roce 1984 a následovaly další řady vůní pro muže i ženy, z nichž většina byla inspirována různými sporty. Pánské i dámské parfémy Lacoste jsou symbolem uvolněné elegance již několik desítek let a patří k nejvyhlášenějším módním značkám současnosti.

Recenze Lacoste Essential