Laboratorio Olfattivo Patchoulifulparfémovaná voda unisex

4×
Laboratorio Olfattivo Patchouliful parfémovaná voda unisex
Laboratorio Olfattivo Patchouliful parfémovaná voda unisex
Doprava zdarma
100 ml
2 560

Kód: LAO0120 | 2 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
úterý 7. 4. 2020
Osobní odběr
čtvrtek 9. 4. 2020

Popis parfému Laboratorio Olfattivo Patchouliful
Složení

Laboratorio Olfattivo Patchouliful je hřejivě kořenitá vůně pro muže a ženy s výrazným akordem pačuli. Tato nesmírně zajímavá parfémovaná voda, mnohotvárná óda na úchvatnou zelenou bylinu s exotickým jménem a původem – pačuli -, je plná jasu a vytříbeného potěšení. Pochází z dílny italské niche značky, oddané uměleckému parfumérství. Stejně jako ostatní parfémované vody od  Laboratorio Olfattivo i Patchouliful je unikátním emocionálním vyjádřením krásy, přírody a historie a vypráví svůj vlastní příběh.

Vůni Laboratorio Olfattivo Patchouliful vytvořila renomovaná návrhářka parfémů Cécile Zarokian na základě zadání kreativního ředitele Laoboratorio Olfattivo Roberta Draga. Přál si, aby se ve vůni Patchouliful spojovaly dvě velmi různé asociace – pačuli jako prostředek ochrany cenného nákladu při přepravě hedvábí v 18. a 19. století a pačuli jako vůně často spojovaná s hippies v 60. a 70. letech minulého století. Cécile Zarokian vycházela z jeho kresby muže, který sedí na trůně v havajské košili, šortkách a žabkách a s korunou na hlavě. Výsledkem této vskutku originální inspirace je parfémovaná voda vystavěná kolem aroma pačuli takovým způsobem, aby působila průzračně a vesele a současně si zachovala pravý dojem síly ústředního akordu.

Nesmírně proměnlivá vonná kompozice Laboratorio Olfattivo Patchouliful se v hlavě otevírá akordy bergamotu, skořice a hřebíčku. V srdci ústřední akord pačuli kontrastně doplňují tóny kosatce a plumérie a základ nabízí dlouhý dozvuk díky cistu labdanovému, pižmu a cedrovému dřevu. Celkové aroma této naprosto výjimečné a originální parfémované vody nabízí úchvatnou interpretaci vůně pačuli, která je v Patchouliful o něco méně zemitá a výrazně silná, než je obvyklé, a doplňuje ji hřejivě kořenitými a lehce balzámovými stránkami. Laboratorio Olfattivo tak ukazuje, že parfém založený na dominantní pačuli může nabídnout také radostnou vůni.

Vůně Laboratorio Olfattivo Patchouliful, radostná a mocná současně, dokonale odpovídá názvu. Patchouliful lze volně přeložit jako „více než krásná“ a taková skutečně vůně naprosto nezapomenutelné parfémované vody značky Laboratorio Olfattivo z roku 2014 je. Zrozená ze svobodné kreativity, evokuje parfémovaná voda Laboratorio Olfattivo Patchouliful eleganci a  výjimečnost, dva hlavní rysy charakterizující skutečně umělecké parfumérství. Hodí se k nošení po celý rok a to jako denní i večerní parfém. Navždy si získá ženy a muže, kteří milují nasládlou a současně lehce temnou vůni pačuli, a osloví také každého, kdo rád zkouší originální interpretace tradičních vonných komponent, dokáže ocenit skutečnou kvalitu a upřednostňuje parfémy s jedinečným emocionálním vyjádřením vlastního příběhu.

Laboratorio Olfattivo Patchouliful – vůně úchvatné pačuli v unikátním radostném pojetí.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
skořice, bergamot, hřebíček
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
plumérie, kosatec, pačuli
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedr, pižmo, labdanum
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Laboratorio Olfattivo

Parfémy Laboratorio Olfattivo | Laboratorio Olfattivo - vůně kreativně vyjadřující emoce. Laboratorio Olfattivo je mladá italská značka nikových (niche) parfémů, oddaná uměleckému parfumérství. Každá z vůní tohoto vysoce kreativního parfumérského domu má svůj vlastní příběh, a je tak naprosto unikátním emocionálním vyjádřením krásy, přírody a historie.
Značka Laboratorio Olfattivo se zrodila v Římě roku 2010 ze spojení zkušených umělců a obchodníků sdílejících lásku k parfémům. Na základě vědomostí získaných mnohaletým působením ve vonném průmyslu si vytyčili ambiciózní cíl oživit tento sektor unikátními a sofistikovanými výtvory s obrovským důrazem na tu nejlepší kvalitu.
Tvůrci inovativní kolekce parfémů Laboratorio Olfattivo si zakládají na využívání kreativních průzkumů a skutečném umění v parfumérství. Jejich umělecká dílna se nachází v neustálém stavu tvůrčího „varu“, poháněného návrháři parfémů tvořícími naprosto svobodně, bez omezování jejich kreativity. Parfémy Laboratorio Olfattivo tak vznikají v magickém prostoru, kde se setkávají nápady, vize a úsilí návrhářů vůní pečlivě vybraných z těch nejlepších. Z jejich společného kreativního jiskření a snů pak vznikají unikátní luxusní parfémy.
Všechny parfémy Laboratorio Olfattivo, vzniklé ze svobodné kreativity, mají jedno společné. Evokují eleganci a výjimečnost, dva hlavní rysy charakterizující skutečně umělecké parfumérství. Nabízené jsou v koncentraci Eau de Parfum, protože právě parfemovanou vodu podkládají zástupci Laboratorio Olfattivo za ideální formu pro nejlepší možné ocenění kvality vonné kompozice a skvělých surovin.
Na vzniku všech parfémů Laboratorio Olfattivo, které se dají označit jako „emocionální zkušenosti“ zrozené z čichu, se podílí ti nejrenomovanější italští i světoví návrháři parfémů, jako jsou Enrico Buccella, Marie Duchene, Pierre Guillaume, David Maruitte, Cecile Zarokian a Rosine Courage. Jejich unikátně kreativní díla jsou prezentována v hladkých, ergonomických flakonech střízlivých tvarů.
Laboratorio Olfattivo – unikátní luxusní parfémy zrozené z nespoutané kreativity.

Recenze Laboratorio Olfattivo Patchouliful

tracking pixel