Laboratorio Olfattivo Décou-Vert

parfémovaná voda unisex 100 ml

1×
Laboratorio Olfattivo Décou-Vert parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: LAO0109 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Laboratorio Olfattivo Décou-Vert
100 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Laboratorio Olfattivo Décou-Vert

Laboratorio Olfattivo Décou-Vert je zelená květinová vůně pro muže a ženy. Tato objevná parfémovaná voda byla vytvořena za účelem spojit tři typy parfémů, obvykle považované za rozporné – květinové, vegetativní a zelené tóny. Do tohoto ambiciózního cíle se pustila dílna italské nikové (niche) značky, oddané uměleckému parfumérství. Stejně jako ostatní parfémované vody od  Laboratorio Olfattivo i Décou-Vert je unikátním emocionálním vyjádřením krásy, přírody a historie a vypráví svůj vlastní příběh.

Vůni Laboratorio Olfattivo Décou-Vert vytvořil renomovaný návrhář parfémů  David Maruitte a nabídl tak zcela nový vonný zážitek, skutečný objev.  Do hlavy parfému zasadil tóny konvalinky a zelených listů, kouzelné květinové srdce naplnil vůní šeříku, jasmínu a magnolie a základ umně a kreativně sestavil z pižma, světlých dřev a pylu magnolie. Décou-Vert je objevitelským příběhem. Nahlédnete pod listy, pod bujnou vegetaci, vše se zdá být naplněno zelení. Vůně se uvolní do vzduchu a zelená podlehne paletě barev, veselé paletě květin a listů plné života. Lehké akordy flirtují s těmi výraznějšími, a evokují tak originální dech beroucí kaleidoskop. Základ vůně vám pak přinese zpět klid s pomocí úchvatných pižmových a dřevitých tónů.

Zrozená ze svobodné kreativity, evokuje parfémovaná voda Laboratorio Olfattivo Décou-Vert eleganci a výjimečnost, dva hlavní rysy charakterizující skutečně umělecké parfumérství. Přináší úžas zrozený z odvážného setkání s oázou uprostřed lesa. Pravé vonné překvapení. Originální, životem překypující parfémovaná voda Décou-Vert  se nejlépe hodí na teplejší roční období a její optimistický charakter z ní tvoří ideální denní parfém. Navždy si získá ženy a muže, kteří milují květinové a zelené vůně s vysokou trvalostí a v odvážných kombinacích. A také ty, kdo dokáží ocenit skutečnou kvalitu a upřednostňují parfémy s jedinečným emocionálním vyjádřením vlastního příběhu.

Laboratorio Olfattivo Décou-Vert – objevné vonné překvapení.

Složení

Hlava
konvalinka, zelené tóny
Srdce
jasmín, leknín, šeřík
Základ
mech, pižmo, vodní tóny
Druh vůně
květinová, zelená

O značce Laboratorio Olfattivo

Parfémy Laboratorio Olfattivo | Laboratorio Olfattivo - vůně kreativně vyjadřující emoce. Laboratorio Olfattivo je mladá italská značka nikových (niche) parfémů, oddaná uměleckému parfumérství. Každá z vůní tohoto vysoce kreativního parfumérského domu má svůj vlastní příběh, a je tak naprosto unikátním emocionálním vyjádřením krásy, přírody a historie.
Značka Laboratorio Olfattivo se zrodila v Římě roku 2010 ze spojení zkušených umělců a obchodníků sdílejících lásku k parfémům. Na základě vědomostí získaných mnohaletým působením ve vonném průmyslu si vytyčili ambiciózní cíl oživit tento sektor unikátními a sofistikovanými výtvory s obrovským důrazem na tu nejlepší kvalitu.
Tvůrci inovativní kolekce parfémů Laboratorio Olfattivo si zakládají na využívání kreativních průzkumů a skutečném umění v parfumérství. Jejich umělecká dílna se nachází v neustálém stavu tvůrčího „varu“, poháněného návrháři parfémů tvořícími naprosto svobodně, bez omezování jejich kreativity. Parfémy Laboratorio Olfattivo tak vznikají v magickém prostoru, kde se setkávají nápady, vize a úsilí návrhářů vůní pečlivě vybraných z těch nejlepších. Z jejich společného kreativního jiskření a snů pak vznikají unikátní luxusní parfémy.
Všechny parfémy Laboratorio Olfattivo, vzniklé ze svobodné kreativity, mají jedno společné. Evokují eleganci a výjimečnost, dva hlavní rysy charakterizující skutečně umělecké parfumérství. Nabízené jsou v koncentraci Eau de Parfum, protože právě parfemovanou vodu podkládají zástupci Laboratorio Olfattivo za ideální formu pro nejlepší možné ocenění kvality vonné kompozice a skvělých surovin.
Na vzniku všech parfémů Laboratorio Olfattivo, které se dají označit jako „emocionální zkušenosti“ zrozené z čichu, se podílí ti nejrenomovanější italští i světoví návrháři parfémů, jako jsou Enrico Buccella, Marie Duchene, Pierre Guillaume, David Maruitte, Cecile Zarokian a Rosine Courage. Jejich unikátně kreativní díla jsou prezentována v hladkých, ergonomických flakonech střízlivých tvarů.
Laboratorio Olfattivo – unikátní luxusní parfémy zrozené z nespoutané kreativity.

Recenze Laboratorio Olfattivo Décou-Vert

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem