label.mCreate sprej pro plážový efekt

4×
label.m Create sprej pro plážový efekt
label.m Create sprej pro plážový efekt
200 ml

Kód: LBM1574 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis label.m Create
Vlastnosti

Popis:
Label.m Create stylingový sprej s mořskou solí  pro lehké zpevnění vytvoří nedbalý účes jako od moře! Lehký sprej dodává vlasům přirozenou texturu a navozuje sexy plážový vzhled vlasů. Mořská sůl dodává vlasům lehké zvlnění a vykouzlí tak lehký, ležérní look. Účes jemně fixuje a vytváří odvážný, matný finiš.
Label.m Create sprej pro lehké zpevnění s mořskou solí obsahuje revoluční technologii Enviroshield Complex, který vlasům poskytuje ochranu před teplem a škodlivým UV zářením.

Účinky:

  • propůjčuje účesu plážový vzhled
  • vytváří na vlasech jemnou strukturu
  • lehce fixuje
  • dodává vlasům matný finiš
  • chrání vlasy před teplem a škodlivým UV zářením

Složení:

  • Enviroshield Complex – poskytuje ochranu před teplem a nepříznivými vnějšími vlivy

Typ vlasů:
Vhodný pro všechny typy vlasů.
 
Jak aplikovat:
Nasprejujte na mokré nebo suché vlasy a pro intenzivnější matný efekt vyfoukejte fénem.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
definice a textura, fixace
Délka vlasů
dlouhé vlasy

O značce label.m

Label.m – kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.
Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.

Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.

Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Label.m. – protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!

Recenze label.m Create4