label.m Createpěnové tužidlo extra silné zpevnění

2×
label.m Create pěnové tužidlo extra silné zpevnění
label.m Create pěnové tužidlo extra silné zpevnění
200 ml

Kód: LBM1569 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu label.m Create
Vlastnosti

Popis:
Label.m Create pěnové tužidlo pro extra silné zpevnění představuje dlouhotrvající fixaci pro vaše vlasy! Tužidlo je vhodné zejména pro jemné a slabé vlasy, kterým přípravek dodá potřebný objem a oslňující definici. Vlasy, které špatně drží tvar, jsou perfektně fixované a působí bohatým dojmem. Profesionální výrobek je nedocenitelný jak pro kadeřnické salony, tak domácnost, zachová objem vašeho účesu po celý den. Label.m Create pěnové tužidlo pro extra silné zpevnění má antistatické účinky a neposedné, jemné vlasy tak zůstanou na místě po celý den!

Účinky:

  • perfektně tuží
  • má antistatické účinky
  • zpevňuje a přidává objem
  • dlouhodobě drží tvar účesu

Typ vlasů:
Vhodný pro všechny typy vlasů.
 
Jak aplikovat:
Naneste na mokré vlasy a pomocí hřebenu či prstů zapracujte do vlasů po celé jejich délce. Pro dodání textury a maximálního objemu vyfoukejte fénem.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Účinek
zpevnění

O značce label.m

Label.m – kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.
Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.

Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.

Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Label.m. – protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!

Recenze label.m Create