label.m Complete

vlasový pudr pro objem od kořínků

label.m Complete vlasový pudr pro objem od kořínků
label.m Complete vlasový pudr pro objem od kořínků
label.m Complete vlasový pudr pro objem od kořínků
3,5 g
345

Kód: LBM1594 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra středa 12. 12. 2018
Osobní odběr
Již zítra středa 12. 12. 2018
label.m Complete
3,5 g | 345

Popis kosmetiky label.m Complete

Popis:
Zázračný pudr zkrášlí a oživí váš účes! Label.m Complete vlasový pudr pro objem od kořínků dodává vlasům objem a přivede vaše unavené vlasy zpět k životu. Speciální složení pudru pozvedne vlasy od kořínků a vytvoří tak oslňující hřívu. Unikátní složení obsahuje speciální formuli, která usnadňuje tupírování vlasů. Vlasy mají maximální objem bez zatížení! Jemné složení se totiž snadno vstřebává a zanechává přirozený, matný finiš. Pudr vlasy jemně fixuje a snadno se nanáší.
Label.m Complete vlasový pudr pro objem od kořínků se snadno vyčesává a vhodný je k použití kdykoliv, když váš účes potřebuje okamžité oživení!

Účinky:

  • okamžitě zvětší objem
  • oživuje účes
  • usnadňuje tupírování vlasů
  • jemně fixuje

Typ vlasů:
Vhodný pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Rovnoměrně aplikujte ke kořínkům. Pomocí prstů pudr vpracujte do vlasů.

Vlastnosti

Konzistence
pudr
Účinek
fixace, regulace nadbytečného mazu, větší objem vlasů

O značce label.m

Label.m – kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.
Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.

Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.

Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Label.m. – protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!