label.m Brush Cushion

kartáč na vlasy

label.m Brush Cushion kartáč na vlasy
label.m Brush Cushion kartáč na vlasy
label.m Brush Cushion kartáč na vlasy
label.m Brush Cushion kartáč na vlasy
label.m Brush Cushion kartáč na vlasy
label.m Brush Cushion kartáč na vlasy
label.m Brush Cushion kartáč na vlasy
label.m Brush Cushion kartáč na vlasy
kartáč na vlasy
159

Kód: LBM1624 | Více než 20 ks skladem
ks
Dárek pro vás
Všechny produkty vlasové péče jsme pro vás zlevnili o 15 %. Akce platí jen do neděle.
Večerní doručení Brno
Již zítra pátek 18. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 18. 1. 2019
label.m Brush Cushion
kartáč na vlasy | 159

Popis kosmetiky label.m Brush Cushion

Popis:
Label.m Brush Cushion kartáč na vlasy dokonale upraví vlasy krátkých a středně dlouhých délek! Profesionální kartáč splňuje požadavky profesionálních kadeřnických salonů, a proto je nedocenitelným pomocníkem i v domácnosti. Hranatý kartáč, který se vejde do jakékoliv kabelky, vlasy pečlivě rozčeše a uhlazuje. Praktická keramická rukojeť a pogumovaný povrch zajišťují maximální kontrolu a přilnavost. Speciální iontová nylonová vlákna mají antistatický účinek a zabraňuje tak nepříjemnému poletování vlasů.
Label.m Brush Cushion kartáč napomáhá vstřebávání vody, a proto vlasy působí uhlazeným, lesklým dojmem.

Účinky:

  • důkladně rozčesává
  • uhlazuje
  • má antistatické účinky
  • napomáhá vstřebávání vody

Typ vlasů:
Vhodný pro vlasy krátkých a středně dlouhých délek.

Jak používat:
Jemnými tahy pročešte své vlasy do požadovaného účesu.

O značce label.m

Label.m – kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.
Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.

Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.

Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Label.m. – protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!