Kryolan Dermacolor Camouflage Systempaleta 12korektorů

Kryolan Dermacolor Camouflage System paleta 12korektorů
Kryolan Dermacolor Camouflage System paleta 12korektorů
40 g
1 479

Kód: KRY0907 | 1 ks skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra čtvrtek 26. 11. 2020
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Kryolan Dermacolor Camouflage System
Vlastnosti

Popis:
Paleta 12 korektorů Kryolan Dermacolor Camouflage System je skvělým pomocníkem pro domácí i profesionální použití. Zakrývá nedostatky, opravuje vady pleti a dokáže maskovat i tetování. Každý z korektorů je vysoce pigmentovaný a s použitím fixačního prášku a spreje vydrží i extrémní podmínky.

Kryolan Dermacolor Camouflage System obsahuje širokou škálu odstínů, ze kterých si vždy vyberete ten správný a právě potřebný.

Účinky:

  • kryje nedostatky pleti
  • dodává pleti přirozený vzhled
  • po fixování vydrží i plavání, teplo či fyzickou zátěž

Jak aplikovat:
Naneste štětce nebo aplikační houbičkou na oblasti, které chcete zakrýt.

Vlastnosti

Konzistence
stick
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Efekt
korekční

O značce Kryolan

Německá společnost Kryolan se věnuje výrobě make-upů určených pro použití ve filmovém, divadelním i televizním průmyslu. Během své dosavadní existence vytvořila a zdokonalila několik set barevných odstínů. Její bohatá nabídka zahrnuje více než 16 000 produktů, které se prodávají v cca 80 zemích.

Líčidla Kryolan jsou spolehlivá, bezpečná a plně kompatibilní s pletí. Snadno se aplikují a dlouho vydrží. Většina z nich je vhodná pro každodenní nošení. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž špičkové příslušenství – kosmetické štětečky, pinzety a jiné. Kryolan klade velký důraz na výzkum, proto neustále hledá nové účinné ingredience. Díky tomu vznikla například inovativní řada Dermacolor, která si získala uznání předních klinických dermatologů. Značka Kryolan jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po vzhledu hollywoodských celebrit, chtějí podtrhnout a zvýraznit svou osobitost, jsou nároční a nespokojí se s málem.

Recenze Kryolan Dermacolor Camouflage System